Aplikační systémy.

Zpět na systém

MR05

MR06

MR07

MR08

MR09

MR10

MR11

MR12

MR13

MR14

MR15

MR16

MR17

MR18

MR19

MR20Mezi aplikační systémy řadí způsoby a prostředky použití při reálném sázení dané loterie, nebo kurzové sázky. Náhled na ten který aplikační systém je poměrně individuální záležitostí. To, co motivuje jednoho nemusí zajímat jiného sázejícího. Mnoho lidí dává přednost "riskantnímu hraní", které se vyznačuje vysokou výhrou, malými investicemi a malou pravděpodobností. Domnívám se, že jen málá skupinka sázejících hraje "na jistotu". Daleko největší skupinou je ta, která chce co největší jistotu a je ochotná podstoupit i přiměřené riziko ztráty.

Problematika loterií provozovaných sázkovými kancelářemi je daná spíš tím, že jde o doplňující možnosti sázek k sázkám na sportovní (neloterní) příležitosti. Tato možnost obsahuje velice mnoho variant, a my se jimi nebudeme zabývat přímo v této kapitole, ale v kapitole kurzového sázení.

Aplikačnímy systémy rozumíme pro případ Rond zejmémna rozpisy a stupňované sázky. Je možné využívat také postupné sázení a v některých případech statistické redukce. V případě Malého ronda, však statistické způsoby redukcí nelze použít. Proto se zaměříme pouze na dvě systematiky. Jedná se o rozpis a stupňované sázení, které bývá uváděno nejčastěji ve spojitosti s ruletou pod názvem "Petrohradský systém", ale každý autor uvádí své označení pro tento princip.

Zpět: